Tych tematów nie poruszaj na pierwszej randce!

Pierwszą randkę zazwyczaj zapamiętuje się na długi czas. Są jednak rzeczy o których lepiej nie rozmawiać na pierwszym spotkaniu, inaczej randka może okazać się koszmarem!

“Moja eks…”

Najgorsze słowa jakie mogą wyjść z ust faceta na pierwszej randce to “Moja eks…”. I nie ważne o czym będziesz mówić, nawet jeżeli powiesz, że twoja eks była okropna to dla kobiety jesteś już spalony! Co jak co, ale żadna kobieta nie lubi konkurencji i twoje eks dziewczyny zawsze będą przez nią tak widziane. Dodatkowo, jeżeli mówisz źle o swojej byłej prawdopodobnie kobieta będzie przepuszczała, że jesteś nielojalny i także o niej będzie mówił źle. Gorsze od tego jest chyba tylko przechwalania się ile dziewczyn zaliczyłeś!

Zbyt dużo komplementów

Każda kobieta lubi usłyszeć, że wygląda pięknie, ale be przesady! Jeżeli komplementy będą się lały z Twoich ust bez przerwy to na pewno nie zostaną potraktowane poważnie. Dużo lepiej wygląda jeden konkretny komplement niż setki zapewnień, że to właśnie ona jest najpiękniejsza.

Twoje osiągnięcia i zarobki

Przechwalanie się swoimi osiągnięciami oraz zarobkami nie tylko jest w złym guście, a na dodatek odstrasza kobiety! Nie musisz od razu pokazywać jej wszystkich Twoich atutów, w końcu to randka a nie rozmowa o pracę i jeżeli spodobasz jej się to z czasem będzie się dowiadywała o Tobie coraz więcej. Nie szpanuj też pieniędzmi – przyciągają one tylko kobiety, które widzą w Tobie chodzący portfel, a nie faceta. Na pierwszej randce możesz odpowiadać zdawkowo na pytania dotyczące Twojej kariery.

Kocham Cię!

Co byś pomyślał o kobiecie, która przy pierwszym spotkaniu rzuca Ci się na szyję i pyta czy wybrałeś już datę ślubu oraz imię dla potomka? Pewnie to samo co pomyśli kobieta, kiedy na pierwszej randce zadeklarujesz jej wieczną miłość! Bezpowrotnie minęły już czasy w których randka wiązała się z poważnymi planami, obecnie ludzie spotykają się z wieloma osobami, pary się rozwodzą i każdy zdaje sobie sprawę z tego, że miłość przychodzi z czasem. Jeżeli wypowiesz “kocham Cię” na pierwszej randce to szanse na kolejne spotkanie drastycznie maleją i kobieta prawdopodobnie pomyśli, że jesteś niezrównoważony!

Back to Top